Silicon Power کارت حافظه Superior Pro SDXC UHS-II را معرفی کرد


Silicon Power اخیراً جدیدترین پیشنهاد خود را با نام Superior Pro SDXC UHS-II عرضه کرده است که هدف آن برآورده کردن نیازهای تولیدکنندگان محتوای حرفه‌ای است. این کارت جدید به گونه‌ای طراحی شده است که با طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها از جمله دوربین‌های DSLR، پهپادها و ضبط‌کننده‌های ویدئویی با کیفیت سینما سازگار است. این کارت با رابط پیشرفته UHS-II و کلاس سرعت ویدیوی V60 مکمل دستگاه های پیشرفته است و به ضبط محتوای برتر کمک می کند. این کارت جدید چه عکاسی 3 بعدی یا 360 درجه باشد، چه ویدیوهای بی وقفه درجه سینما با رزولوشن 4K Ultra HD یا تصاویر پیوسته با کیفیت بالا و JPEG و RAW بدون تأخیر، این کارت جدید نوید پاسخگویی به خواسته‌های هر جایگاه ویژه‌ای را می‌دهد، سازندگان محتوای حرفه‌ای اکنون می‌توانند عکس‌برداری و ضبط کنند. با دانستن اینکه کارت Superior Pro SDXC UHS-II کار خود را به راحتی ذخیره کنید.

وقتی صحبت از فیلمبرداری با کیفیت بالا می شود، یک کارت حافظه سریع و قابل اعتماد یک جزء ضروری است. خوشبختانه با امتیاز کلاس سرعت ویدیویی 60 (V60)! می توانید مطمئن باشید که می توانید عملکرد ثابتی را در طول جلسه ضبط خود حفظ کنید. امتیاز V60 حداقل سرعت نوشتن پایدار 60 مگابایت بر ثانیه را تضمین می کند! که خطر کاهش ناگهانی عملکرد را که می تواند کیفیت فیلم شما را به خطر بیندازد، از بین می برد. چه در حال عکاسی از یک پروژه ویدئویی حرفه ای باشید و چه صرفاً خاطرات لحظات مورد علاقه خود را ثبت کنید! یک کارت حافظه با رتبه V60 یک سرمایه گذاری هوشمندانه است که تضمین می کند بیشترین بهره را از دوربین خود ببرید.

ظهور فناوری UHS-II در کارت های حافظه انقلابی در نحوه ذخیره و انتقال داده ها ایجاد کرده است. قابلیت های سرعت قابل توجه این کارت امکان ضبط و انتقال سریع داده ها را فراهم می کند! آن را به ابزاری ضروری برای عکاسان، فیلمبرداران و علاقمندان به طور یکسان تبدیل می کند. با سرعت خواندن تا 280 مگابایت بر ثانیه، عکاسی در حالت پشت سر هم بدون دردسر است! و سرعت نوشتن تا 170 مگابایت بر ثانیه ضبط ویدیویی روان و بدون وقفه را تضمین می کند. این فناوری امکان ثبت لحظه ها و انتقال سریع حجم بزرگ داده را در زمان واقعی فراهم می کند! تضمین می کند که هیچ شوت کاملی هرگز از دست نمی رود. با استفاده از این کارت، می توانید مطمئن باشید که بدون توجه به شرایط، همیشه آماده استفاده از لحظه خواهید بود.

منبع: سیلیکون پاور


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/03/11/silicon-power-introduces-the-superior-pro-sdxc-uhs-ii-memory-card/

توسط Lei Jun

Lei Jun