TEAMGROUP اولین SSD VC Cooling M.2 را در صنعت راه اندازی کرد

همانطور که گفته شد، این واحد دارای رابط PCI Express 3.0 x4 است بنابراین به سرعت خواندن و نوشتن متوالی می رسد. تا 3400 و 2500 مگابایت بر ثانیه به ترتیب. در طول آزمایش، SSD N74V-M80 با بخار خنک‌کننده عملکرد بهتری در حفظ قابلیت نوشتن داده‌های کارآمد نسبت به SSD‌های بدون هیت سینک در دمای 85 درجه سانتی‌گراد داشت. گاز با تاخیر کاهش 75% زمان نوشتن داده هااین شرکت اشاره می کند. این ویژگی‌ها راندمان خواندن/نوشتن داده‌ها و پایداری و طول عمر محصول را افزایش می‌دهند و آن‌ها را به گزینه‌ای عالی برای ارتقای SSD‌های صنعتی قابل اعتماد و بادوام تبدیل می‌کنند. این مدل فقط در ظرفیت های موجود خواهد بود 128، 256 و 512 گیگابایت، دارای 3 سال گارانتی است و قیمت راه اندازی آن اعلام نشده است.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/01/teamgroup-vc-cooling-m-2-ssd/

بنابراین، هیت سینک محفظه بخار TEAMGROUP، با هدف بهبود کارایی و پایداری خواندن/نوشتن داده ها و همچنین افزایش عمر محصول می باشد. به نظر می رسد، اما این فقط فرضیه ما است، یک تمرین کلی با توجه به ورود SSD های PCIe 5.0: نمی توان این نکته را رد کرد که سرعت های بالا (تا 14 گیگابایت در ثانیه در خواندن متوالی)، به ویژه در برخی از مدل ها، سازندگان را ملزم به انجام به سیستم‌های خنک‌کننده پیچیده‌تر بروید، شاید همانطور که فیسون در گذشته پیش‌بینی می‌کرد فعال نباشد، اما بدون شک پیچیده‌تر از آنچه در درایوهای PCIe 4.0 دیده می‌شود.

TEAMGROUP این بار نوآوری جدیدی را برای خنک کننده ذخیره سازی معرفی کرده است VC Cooling M.2 SSD. گفته می شود که این اولین SSD کلاس خنک صنعتی M.2 است که می تواند کارایی تجهیزات تولید را با استفاده از فناوری مدیریت حرارتی کلاس صنعتی انحصاری افزایش دهد. با ظهور محاسبات با کارایی بالا (HPC)، تقاضا برای محصولات صنعتی خنک کننده به دلیل افزایش نیاز برق و تولید گرما محصولات و پلت فرم های صنعتی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

TEAMGROUP در تلاش است تا در توسعه فن آوری های خنک کننده مختلف نوآوری کند تا مشتریان بتوانند به راحتی مشکلات گرمایشی خود را در شرایط سخت کاری حل کنند و از عملکرد با کیفیت بالا بهره مند شوند. این شرکت به ایجاد ایمن ترین راه حل های ذخیره سازی صنعتی در پاسخ به نیازهای متغیر ذخیره سازی و بازار صنعتی ادامه خواهد داد.

فن‌آوری خنک‌کننده TEAMGROUP، در حالی که ثبت اختراع شده است، به روشی مشابه اتاق‌های بخار عمل می‌کند که سال‌ها به دیدن پیچیده‌ترین اجزای سخت‌افزاری روی هواپیما عادت داشتیم. مایع داخل لوله‌های خنک‌کننده که بر روی داغ‌ترین مناطق (مانند کنترل‌کننده SSD) جریان دارد، به صورت گازی عبور می‌کند تا گرما را به بدنه پخش‌کننده ساخته شده از پره‌های آلومینیومی منتقل کند. پس از سرد شدن، گاز به حالت مایع باز می گردد و چرخه تکرار می شود.

همچنین بخوانید: TeamGroup خنک کننده مایع T-Force Siren AIO را معرفی کرد که CPU ها و SSD های PCIe Gen5 را خنک می کند

N74V-M80 عملکردهای جذب، هدایت و دفع گرما را برای انتقال و تنظیم بهتر انرژی حرارتی ترکیب می کند. فناوری کنترل صنعتی TRUST (که در آن T برای دما) تضمین می کند که SSD های M.2 عملکرد انتقال عالی را در محدوده دمایی وسیع از -40 درجه سانتیگراد (40- درجه فارنهایت) تا 85 درجه سانتیگراد (185 درجه فارنهایت) حفظ می کنند. را شرکت بیانیه.

TEAMGROUP اولین SSD خنک کننده VC M.2 را در صنعت راه اندازی کرد (2)