TeamGroup با Biostar برای کیت حافظه T-FORCE DELTA RGB DDR5 VALKYRIE Edition همکاری کرد.

حافظه کامپیوتر رومیزی T-FORCE DELTA RGB DDR5 VALKYRIE Edition مجهز به تراشه کنترل هوشمند RGB نسل بعدی است که به گیمرها این امکان را می دهد تا از نرم افزار Advanced VIVID LED DJ BIOSTAR برای ایجاد تنظیمات RGB منحصر به فرد برای رایانه شخصی خود استفاده کنند. با پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری عالی، کاربران می توانند جلوه های نور را به روشی که می خواهند کنترل و همگام کنند. ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد را آسان می کند که همه آن را تحسین کنند.

حافظه کامپیوتر جدید TeamGroup و Biostar از Intel XMP3.0 پشتیبانی می کند

اتحاد زور میسازد! جمله ای که ما دوباره با همکاری تیم گروپ و بایوستار آن را تأیید می کنیم. که منجر به جدید شد T-Force Delta RGB DDR5 Valkyrie Edition حافظه دسکتاپ شایان ذکر است این اولین همکاری برند T-FORCE TEAMGROUP و سری VALKYRIE BIOSTAR است. طراحی بر اساس T-FORCE محبوب است حافظه کامپیوتر دسکتاپ DELTA RGB DDR5. همچنین، ظاهر متاثر از هواپیمای رادارگریز آن دارای هیت سینک با زاویه دید گسترده با رعد و برق خیره کننده RGB است.

سرعت کلاک 5600 مگاهرتز و 6000 مگاهرتز با ظرفیت 2×16 گیگابایت و اولین دسته در پایان اکتبر 2022 در آمازون ایالات متحده در دسترس خواهد بود. با ما همراه باشید وب سایت رسمی TEAMGROUP و کانال های رسانه های اجتماعی برای آخرین به روز رسانی ها در مورد حافظه پرشکوه T-FORCE DELTA RGB DDR5 VALKYRIE Edition Desktop PC Memory و اطلاعات فروش آن.

در بالا، نشان‌های نمادین بال T-FORCE و بال‌های طلایی کلاسیک سری BIOSTAR VALKYRIE قرار دارند. دم ها همچنین مفهوم بال های باشکوه رزمندگان را در قالب یک طرح آیرودینامیکی که در سرتاسر هیت سینک گسترده شده است، ادغام می کند. گیمرها می توانند از تصاویری خیره کننده و عملکرد حافظه افسانه ای لذت ببرند زیرا T-FORCE و VALKYRIE آنها را بیشتر به عرصه بازی می برند.

برای رفع نیاز بسیاری از گیمرها. حافظه کامپیوتر رومیزی T-FORCE DELTA RGB DDR5 VALKYRIE Edition در دو مشخصات موجود است.

نسخه VALKYRIE DDR5 از جدیدترین XMP3.0 اینتل پشتیبانی می کند و به گیمرها این امکان را می دهد که تنها با چند کلیک از هیجان و عملکرد اورکلاک لذت ببرند. علاوه بر این، طراحی خنک کننده سیلیکونی رسانای حرارت ویژه و تراشه مدارهای مجتمع مدیریت نیرو (PMIC) گرما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و عملکرد پایداری را در حین کار با سرعت بالا ارائه می دهد.

آیا حاضرید از هیجان و عملکرد اورکلاک با حافظه جدید T-Force لذت ببرید؟


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/27/teamgroup-collaborated-with-biostar-for-t-force-delta-rgb-ddr5-valkyrie-edition-memory-kit/

توسط Lei Jun

Lei Jun