TeamGroup Industrial کنترل دما و کاهش انتشار کربن را با نوآوری ها افزایش می دهد

همزمان با اولین عملکردهای سنجش دما و هشدار در صنعت و فناوری خنک کننده مایع انحصاری (اختراع جدید تایوان: M626519)، می تواند عملکرد مداوم تجهیزات صنعتی را حفظ کند و به نظارت بر تجهیزات برای جلوگیری از موارد اضطراری کمک کند و در نتیجه به مشتریان و تجهیزات صنعتی کمک کند. . تحت عملیات پایدار، می تواند به طور موثری انتشار کربن را کاهش دهد و به سمت هدف توسعه پایدار حرکت کند.

TeamGroup Industrial کنترل دما و کاهش انتشار کربن را با نوآوری ها افزایش می دهد
اثر گلخانه ای جهانی همچنان در حال افزایش است و امواج گرما سراسر جهان را فرا گرفته است. محصولات صنعتی تیم گروه با راه حل های نوآورانه کنترل دما را تقویت کرده و انتشار کربن را کاهش می دهد

با افزایش اثر گرمایش جهانی، دمای شدید باعث شده است که مراکز داده بسیاری در اروپا از ایمنی تجهیزات و داده ها اطمینان حاصل کنند. با توجه به این موضوع، TeamGroup Technology به توسعه راه‌حل‌های نوآورانه‌تر، به‌ویژه برای برنامه‌های کاربردی در محیط‌های با دمای بالا، ادامه می‌دهد تا راه‌حل‌های قابل اعتماد و بادوام‌تری را به مصرف‌کنندگان ارائه دهد. محصولات ذخیره سازی صنعتی می توانند به طور موثری انتشار کربن را کاهش داده و به سمت هدف توسعه پایدار حرکت کنند.

با تقویت اثر گلخانه ای جهانی، آب و هوای تابستانی دمای غیرعادی بالایی را نشان می دهد و دما در نقاط مختلف افزایش یافته است. موج گرما همچنان اروپا و سایر نقاط جهان را درنوردیده است. دمای شدید باعث شده است که بسیاری از مراکز داده در اروپا به منظور اطمینان از ایمنی تجهیزات و داده ها، فعالیت خود را متوقف کنند. با توجه به این موضوع، TeamGroup Technology به توسعه راه‌حل‌های نوآورانه‌تر، به‌ویژه برای کاربردها در محیط‌های با دمای بالا ادامه می‌دهد و محصولات ذخیره‌سازی صنعتی قابل اعتمادتر و بادوام‌تری را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

TEAMGROUP Industrial Grade VC Cooling M.2 SSD N74V-M80

TeamGroup Technology برای مدت طولانی در محصولات حافظه و ذخیره سازی مورد استفاده در رایانه های صنعتی و دستگاه های تعبیه شده سرمایه گذاری کرده است و سال ها از قابلیت های تحقیق و توسعه انباشته خود برای توسعه مداوم محصولاتی که با روندهای برنامه های آینده مطابقت دارند استفاده کرده است. ماژول حافظه هشدار دهنده DDR5» و «درایو حالت جامد خنک کننده مایع VC صنعتی M.2» و سایر محصولات با مشخصات صنعتی خاص.

ماژول حافظه TEAMGROUP Industrial Smart Alert DDR5

در نهایت، شایسته است اقداماتی را که TeamGroup برای ارائه بهترین راه حل ها در بازار انجام می دهد، بشناسیم.

منبع


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/11/teamgroup-industrial-enhances-temperature-control-and-reduces-carbon-emissions-with-innovations/

TEAMGROUP Industrial، محصول صنعتی TEAMGROUP، متعهد به مفهوم اصلی “TRUST” است و محصولات قابل اعتماد با ثبات بالا و عملکرد بالا را ارائه می دهد. مجهز به فناوری خنک کننده انحصاری ثبت شده، می تواند به طور موثر دمای درایوهای حالت جامد و ماژول های حافظه را کاهش دهد. ، برای اینکه مرکز داده با ثبات تر کار کند، امنیت تجهیزات و داده ها را به طور جامع بهبود بخشد و به مصرف کنندگان جهانی اجازه دهد تا با گرمایش جهانی و دمای بالای محیط روبرو شوند و در عین حال از عملکرد روان تجهیزات نیز اطمینان حاصل شود. در آینده، Team Group Technology به توسعه راه حل های فناوری نوآورانه متنوع برای کنترل صنعتی در پاسخ به تغییرات در محیط و تقاضاهای بازار ادامه خواهد داد.

حافظه هشدار صنعتی تمام هوشمند DDR5 حسگر دما، افکت نور، اعلان جلوه های صوتی و عملکردهای هشدار را ترکیب می کند تا به طور موثر دمای محیط تجهیزات صنعتی را نظارت کند و هشدارهای بلادرنگ را برای اطمینان از پایداری سیستم ارائه دهد. هارد دیسک های حالت جامد M.2 با مایع خنک شونده صنعتی VC مجهز به اولین فناوری منحصر به فرد خنک کننده مایع در صنعت (اختراع جدید تایوان: M626519)، می تواند نیازهای محاسباتی با سرعت بالا، صرفه جویی در انرژی و اتلاف گرما را برآورده کند. همان زمان. فناوری محصول مرتبط و ویدیوی مفهومی نیز اخیرا منتشر شده است.

TRUST – TEAMGROUP Industrial 5 Technologies

توسط Lei Jun

Lei Jun