Ticwatch GTH 2 با قیمت 68.9 دلار عرضه خواهد شد

بررسی Ticwatch GTH 2، بررسی Ticwatch GTH 2، قیمت Ticwatch GTH 2، Ticwatch GTH، ساعت هوشمند Ticwatch، ردیاب فعالیت، پوشیدنی هوشمند، Ticwatch GTH 2 در AliExpress با قیمت اولیه 68.9 دلار آمریکا ظاهر می شود

جدید Ticwatch GTH 2 ساعت هوشمند در فروشگاه رسمی Ticwatch در AliExpress با قیمت فروش اولیه 68.99 دلار آمریکا ظاهر می شود. بسیاری از شایعات و اخبار در مورد نسخه جدید به عرضه آن در چین در آگوست یا سپتامبر 2022 اشاره داشتند. با این حال، اکنون رسمی است و فروش از 12 دسامبر، PT آغاز می شود. تمام مشخصات اولیه اکنون فاش شده است. این آخرین ردیاب فعالیت اقتصادی دارای صفحه نمایش 1.7 اینچی با وضوح بالا، ویژگی تماس تلفنی بلوتوث و اندازه گیری سلامت با یک ضربه است. ضربان قلب PPG، خواب، SpO2 و صفحه نمایش IPS نیز وجود دارد. این آخرین ساعت هوشمند Ticwatch دارای 100 حالت ورزشی، دمای بدن و باتری معمولی 10 روزه است.

Ticwatch GTH 2، بررسی Ticwatch GTH 2، قیمت Ticwatch GTH 2، Ticwatch GTH، ساعت هوشمند Ticwatch، ردیاب فعالیت، پوشیدنی هوشمند

قیمت Ticwatch GTH 2، GTH و GTH Pro

ساعت هوشمند Mibro Lite 2 در 12 دسامبر با 50 هدیه رایگان هدفون معرفی شد

ساعت های هوشمند GTH و GTH Pro به ترتیب با کوپن 50 و 55 دلار در آمازون در دسترس هستند. Ticwatch GTH 2 در فروشگاه AliExpress Ticwatch با قیمت انحصاری اولیه عرضه خواهد شد. در این تعطیلات، خریداران می توانند تخفیف های بیشتری را در این سه ردیاب فعالیت دریافت کنند. سری GTH در آمازون تا 60٪ تخفیف دارد. با این حال، برای مدت زمان محدود است. می توانید برای کوپن 50 دلاری یا 55 دلاری در آمازون درخواست دهید. بنابراین قیمت GTH تنها 24 دلار آمریکا خواهد بود، و قیمت GTH Pro 49 دلار آمریکا.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/10/ticwatch-gth-2-will-launch/

خرید Ticwatch GTH2 در AliExpress

به روز رسانی های پرطرفدار: ساعت هوشمند Amazfit GTR 4 قیمت 159 دلاری برای مدت زمان محدود است

همچنین یک بازی تعاملی برای گذراندن اوقات فراغت وجود دارد. سری Ticwatch GTH در آمازون محبوب است. دارای 5ATM مقاومت در برابر آب، اندازه گیری دمای پوست، 14 حالت ورزشی و یک باتری 10 روزه است. در مقابل، آخرین Ticwatch GTH 2 دارای 100 حالت تمرین، صفحه نمایش 1.72 اینچی HD کمی بزرگتر و تماس بلوتوثی است. همچنین یک سنسور دمای بدن نیز وجود دارد. این ساعت در مقایسه با مدل قبلی خود تعداد زیادی صفحه ساعت دارد. GTH Pro دارای سنسورهای دوگانه برای نظارت دقیق بر سلامت شریان و قلب با 14 حالت تمرین است. سنسور ضربان قلب نوک انگشت برای اندازه گیری ضربان قلب بیشتر وجود دارد.

ساعت هوشمند Fossil Gen 6 Wear OS 299 دلار و اکنون 189 دلار بود