Xiaomi Mi 10 Lite “به طور تصادفی” راه اندازی مجدد می شود: شیائومی


سلام!

من حدود 2 سال و نیم است که یک شیائومی Mi 10 Lite دارم و بی عیب و نقص کار می کند (خوب، تقریباً. بعد از هفته ها بدون راه اندازی مجدد دستگاه، کمی کند شروع به کار کرد) تا این سپتامبر، اتفاقی که در آن ماه افتاد این بود که شروع به کار کرد. برای راه اندازی مجدد ظاهراً از ناکجاآباد، بنابراین به دلایل شخصی مجبور شدم دستگاه را تغییر دهم و پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه، گوشی را به حال خود رها کردم به این امید که بتواند کمک کند، اما اصلاً نشد.

اکنون پس از گذشت تقریباً 4 ماه، مشکل همچنان باقی است، بنابراین من شروع به تغییر فریمور به انواع مختلف فریمورهای سفارشی کردم و وقتی آن را به Lineage OS 19.1 تغییر دادم، به نظر می رسید مشکل متوقف شده بود، تا اینکه نشد.

موضوع این است که من فکر می کنم مشکل را در اجرای برخی از آزمایشات متوجه شدم. دستگاه بعد از تست استرس قوی ریبوت نشد اما بعد از تست اتصال سرعت دوباره راه اندازی شد، دقیقا زمانی که تست سرعت آپلود شروع می شود، بنابراین فکر می کنم مشکل باید مربوط به آپلود باشد.

برای برخی اطلاعات، صفحه دستگاه ترک خورد (اصلاً سقوط بزرگی نبود، فقط از روی صندلی ماشین) در اواسط ژوئیه و MIUI در حوالی آگوست به روز شد، فکر می کنم، همچنین دستگاه بعد از تست سرعت دانلود مجدد راه اندازی نشد.

بچه ها فکر می کنید چیکار کنم؟ فکر می کنم تقریبا همه چیز را امتحان کرده ام اما شاید چیزی را از دست داده ام. با تشکر برای خواندن!


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/zocdx7/xiaomi_mi_10_lite_reboots_randomly/

توسط Lei Jun

Lei Jun