Xiaomi Poco X4 GT من روشن نمی شودگوشی رو از طریق آمازون خریدم (البته خود آمازون نفروخت ولی فرستادن) 6 ژانویه امسال به سختی 2 ماه باهاش ​​وقت دارم.

امروز (11 مارس) حوالی ساعت 2 یا 3 بعد از ظهر تلفن را از شارژر جدا کردم و وارد فیس بوک شدم. ناگهان صفحه نمایش یخ زد و منحرف شد، بنابراین من مجبور شدم خاموش کنم. مشکل این بود که وقتی دوباره سعی کردم آن را روشن کنم جواب نداد.

دوباره به شارژر وصل کردم ولی جواب نداد. سعی کردم به زور راه اندازی مجدد و هیچ چیز. من آن را به حال خود رها کردم در حالی که راه حل های اینترنت و YT را جستجو می کنم و ببینم آیا آجر شده است یا خیر. بعد از چند دقیقه آن را از طریق USB به کامپیوترم وصل کردم و در کمال تعجب دوباره کار می کرد.

نمیدونم با وصل کردنش به کامپیوتر کار کرد یا حتی قبل از وصل کردنش روشن بود ولی خیالم راحت شد. در هر صورت من نرم افزار شیائومی را به روز رسانی کردم فقط به این صورت بود.

متأسفانه حدود 1 یا 2 ساعت بعد، هنگام تماشای ویدیوهای یوتیوب، ناگهان خاموش می شود. در حال حاضر صفحه نمایش یخ نمی شود، آن را فقط سیاه و سفید شد. و از آن به بعد سعی کردم همان کاری را که بار اول انجام دادم انجام دهم و جواب نداد.

هر ایده؟ آیا شیومی برای محصولات خریداری شده از طریق آمازون گارانتی دارد؟ آجری است؟

ارسال شده توسط /u/EstebanMolinos
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/11p4u9l/my_xiaomi_poco_x4_gt_does_not_turn_on/

توسط Lei Jun

Lei Jun