Xiaomi Watch S2 First Impressions

در کل از خریدم راضی هستم. مطمئناً می‌توانستم با Amazfit یا چیز مشابهی استفاده کنم، اما چیزی در مورد دستگاه‌های شیائومی وجود دارد که من آن را دوست دارم. S2 یک ساعت هوشمند اولیه عالی با ساخت و پرداخت عالی است و علیرغم خراش و صدای گهگاهی، من نمی بینم که به این زودی ها شکسته یا آسیب ببیند. من می توانستم منتظر نسخه جهانی باشم، اما خیلی بی تاب هستم.

ارسال شده توسط /u/McNeelGraphics
[comments]


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/119jkrv/xiaomi_watch_s2_first_impressions/

بنابراین من کاملاً دیوانه هستم. من یک انگلیسی زبان هستم و فقط انگلیسی زبان هستم و در وسط ایالات متحده زندگی می کنم و تصمیم گرفتم که یک ساعت شیائومی S2 46 میلی متری از AliExpress سفارش دهم. دیروز آمد، و فکر کردم چند برداشت اولیه از دستگاه ارائه کنم… یا حداقل چه چیزی می توانم از آن استفاده کنم. با محافظ های صفحه، من حدود 190 دلار برای ساعت پرداخت کردم، و حتی اگر می دانم که می توانم ویژگی های بیشتری را با قیمت کمتر دریافت کنم، روشی برای دیوانگی من وجود دارد. (من می دانم که به طور خاص به محافظ صفحه روی صفحه نمایش یاقوت کبود نیازی ندارم، اما نمی خواهم هیچ خطری را متحمل شوم.)

من یک Mi Watch، یک ساعت Xiaomi S1 Active و اکنون S2 دارم. من به شدت از ساعت‌های شیائومی استفاده می‌کنم، زیرا آنها تنها شرکتی هستند که از پشت پلاستیکی براق استفاده نمی‌کنند. من از پلاستیک براق ساعت‌ها متنفرم، زیرا می‌بینم راحت‌تر کثیف می‌شود و هنگام تمیز کردن تقریباً غیرممکن است که آن را خراش ندهم، و جای تعجب نیست که S2 کاملاً بهترین از بین ساعت‌هایی است که تا به حال داشته‌ام.

عمر باتری بسیار قوی تر از آنچه در S1 Active تجربه کردم است. من از دیروز که پست شد ازش استفاده کردم و 96% شارژ باتری دارم. این با نظارت بر استرس، HR خودکار، ردیابی خواب پیشرفته، و ردیابی Sp02 و همچنین بدون ذکر تمام اعلان‌های من است. این در ترکیب با این واقعیت که من مشتاقانه با اسباب‌بازی جدیدم بازی می‌کردم، تا آنجا که به باتری مربوط می‌شود، امید زیادی به من می‌دهد.

چیزی که شبیه آن ساعت های دیگر است نمایشگر آن است. این یک صفحه نمایش AMOLED روشن و رنگارنگ است که در شرایط روشن عالی به نظر می رسد. وقتی روشنایی کم می‌شود، مقداری از تعریف رنگ را از دست می‌دهد، بنابراین کمی تاسف‌آور است، اما من این را در S1 Active نیز متوجه شدم. اگر علاوه بر S1 معمولی، ساعت دیگری از شیائومی دارید، با باتری شارژر آشنا خواهید شد که با وجود طرح بندی پین متفاوت، تقریباً یکسان است. این بار هم سفید است. من هیچ نقصی در سخت افزار واقعی یا تکمیل ندیده ام.

امیدوارم در آینده به‌روزرسانی‌هایی برای اضافه کردن پاسخ‌های انگلیسی به Mi AI وجود داشته باشد، اما این کوچک‌ترین مشکلی نیست.

میکروفون و اسپیکر اگر کمی ضعیف باشند کافی هستند.

از نظر عملکرد، بسیار شبیه به ساعت های قبلی است با این تفاوت که این بار چند سنسور و اپلیکیشن دیگر وجود دارد. من نمی‌توانم از دستیار صوتی یا برخی از ویژگی‌های دیگر مانند پرداخت‌های NFC، کارت‌ها یا ناوبری استفاده کنم زیرا چینی صحبت نمی‌کنم، اما همه اصول اولیه اینجا هستند و به خوبی کار می‌کنند. نرخ تازه سازی و پاسخگویی صفحه نمایش بسیار بالاتر از ساعت های قبلی است و در نتیجه همه چیز بسیار سریع تر به نظر می رسد. اگر قبلا از MIUI Watch استفاده کرده اید، با نحوه کار همه چیز آشنا خواهید شد.

بدنه استیل ضد زنگ وزن زیادی را به ساعت وارد می کند و کیفیت فوق العاده بالایی به شما می دهد. من همچنین دوست دارم که بیشتر براق باشد تا مات. می‌دانم که گفته‌ام پلاستیک براق را دوست ندارم، اما فولاد براق چیز دیگری است. اما چیزی که بلافاصله تحت تأثیر قرار گرفتم، گروه ساعت بود. این بسیار زیباتر از نمونه ای است که با Mi Watch یا S1 Active عرضه می شود. دکمه‌های روی ساعت زیبا و ضربه‌ای هستند و به جز کمی تکان خوردن در هنگام فشار دادن کامل احساس می‌کنند.

توسط Lei Jun

Lei Jun